Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal gastronomiczny - Gdynia Śródmieście, ul.Hryniewickiego

30 500 PLN55 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR015430

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 554.50 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Apartamentowiec

piętro: 0/38

liczba pokoi: 3

rok budowy: 2009

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Deweloperski

Lokal pod usługi gastronomiczne, położony w Sea Towers w Gdyni.

 Nadmorska lokalizacja, a zarazem bliskość centrum miasta czy  portu jak i  głównych szlaków komunikacyjnych Gdyni sprawiają, że miejsce stało się bardzo atrakcyjne. Dodatkowo Gdynia, w grupie miast od 100 do 300 tys. mieszkańców, to według rankingu miesięcznika Forbes najlepsze miasto dla biznesu oraz inwestorów zagranicznych.

Prezentowany lokal jest nietuzinkowy, a z uwagi na metraż oraz aż 3 zróżnicowane poziomy daje wiele możliwości aranżacyjnych. Ta reprezentacyjna przestrzeń mogłaby posłużyć jako miejsce dla stworzenia nowoczesnej restauracji  czy innej formy lokalu usługowego, gdzie w rozpoznawalnej i cenionej przestrzeni  można organizować gale, eventy czy bankiety.  Cały lokal ma 554,6m2, a jego metraż rozłożony jest w następujący sposób: na poziomie parteru duża  przestrzeń  o powierzchni 208m2 z przeszkleniem od południowej strony, drugi poziom to 118m2, zaś kolejne 227m2 znajduje się na III poziomie, gdzie mamy  zorganizowane i dostosowane części pod profesjonalną  kuchnię. Między poziomami sprawną komunikację zapewnia winda towarowa. Pomieszczenie socjalne oraz WC - wydzielone.Wysokość przedmiotowego lokalu  sięga od 2,5 do 5m. Do lokalu przynależy 1 miejsce postojowe.

Budynek klimatyzowany oraz z wentylacją. Ogrzewanie z sieci miejskiej. Opłaty administracyjne rzędu 13,35 zł/m2. 

Podana cena nieruchomości jest ceną netto, do negocjacji. 

Serdecznie zapraszam na prezentację oraz zapoznanie się z wszystkimi naszymi ofertami. W naszej bazie posiadamy również niepublikowane w Internecie propozycje z rynku Off Market.


W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy{

Lidia Orfin, tel. 608 081 069, mail: lidia@orfin.net.pl 

Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

 

 

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
608081069
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2024 Created & Powered by PISI Polska