Agencja Nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997
Mieszkanie Gdynia Obłuże, ul. Unruga
419 000 zł
Podstawowe informacje
Opis nieruchomości
LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się przy ulicy Unruga na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku. Położone jest w bardzo spokojnej okolicy, w świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdyni-Obłuże.W bliskiej okolicy pełna infrastruktura handlowo usługowa, szkoły oraz przedszkole.
Odległość do przystanku autobusowego około 2 minut, co zapewnia łatwy dostęp do różnych części miasta. Do centrum, przejazd trwa koło 10min
BUDYNEK: Wejście zabezpieczone domofonem, klatka schodowa odnowiona, Przed budynkiem ogólnodostępne miejsca parkingowe. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, ocieplony.
MIESZKANIE: Mieszkanie ma powierzchnię 39m2 i składa się z dwóch pokoi,(14,8m2,9,2m2), niezależnej kuchni o pow. 6,9m2, przestronnego korytarza o pow. 4,5m2, łazienki i pomieszczenia wc.
To doskonała propozycja zarówno dla inwestorów poszukujących dochodowego lokum, jak i dla osób, które szukają spokojnego miejsca. Opłaty miesięcznie w około 500lato/750zima.zł.
Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji, lub umówienia się na oglądanie mieszkania.
OFERTA GODNA POLECENIA!!!!!
ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA!!!
CENA DO NEGOCJACJI!!!!
OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!!!!
Zapytaj o szczegóły
Informacje dodatkowe
brak danych
