Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal gastronomiczny - Gdynia Śródmieście, ul.I Armii Wojska Polskiego

2 990 000 PLN19 046 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR016266

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 156.99 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Apartamentowiec

piętro: 0/5

liczba pokoi: 3

rok budowy: 2016

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Wysoki standard

Zalety

Ciekawie zaaranżowana przestrzeń, 2 sale i przeszklona kuchnia  

Nowy budynek z miejskimi mediami

Lokal wyposażony w sprzęt gastronomiczny

 

Lokalizacja

Nieruchomość znajduje się w Gdyni, w centralnej części miasta w miejscu pełnym życia i różnorodnych atrakcji, to dynamiczny i nowoczesny obszar, w którym znajdują się wieżowce, biurowce, centra handlowe, restauracje, kawiarnie, butiki i inne miejsca rozrywki. W tej okolicy koncentruje się wiele instytucji publicznych, urzędów, banków, a także centrów kulturalnych i artystycznych. Śródmieście jest doskonale skomunikowane, są tu przytamki ZKM, jak i lubiana SKM.


Opis

Lokal o powierzchni 156,99m2 usytuowany jest na parterze luksusowego kompleksu mieszkalno-usługowego. Spełnia on wszystkie wymagania niezbędne do prowadzenia usług gastronomicznych,  znajdziemy tu 2 duże sale, jedna bezpośrednio przy witrynie z widokiem na uliczny ruch, druga, bardziej wyciszona, pozwalająca na zorganizowanie bardziej prywatnego spotkania, czy małego eventu. Bardzo atrakcyjną częścią jest przeszklona i już wyposażona kuchnia, pozwalająca obserwować kulinarny spektakl. W lokalu mamy wydzielone mniejsze pomieszczenia socjalne, magazynowe oraz oczywiście toaletę. Lokal posiada jedno wejście bezpośrednio z chodnika.    

 

Informacje dodatkowe

Lokal posiada ogrzewanie i wodę miejską, w lokalu jest siła, nie ma gazu. Podana cena jest ceną netto, należy doliczyć podatek VAT.

Orfin Nieruchomości - "Z nami dla Ciebie"Serdecznie zapraszam na prezentację oraz zapoznanie się ze wszystkimi naszymi ofertami. W naszej bazie posiadamy również niepublikowane w Internecie propozycje z rynku Off Market.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy: Lidia Orfin, tel. 608 081 069, e-mail: lidia@orfin.net.pl.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

 

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
608081069
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2024 Created & Powered by PISI Polska