Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal handlowy, sklep - Gdynia Śródmieście, ul.Plac Kaszubski

2 444 000 PLN23 500 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR016317

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 104.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Apartamentowiec

piętro: 0/11

liczba pokoi: 1

rok budowy: 2010

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Bardzo dobry

Lokal w centrum Gdyni, idealny pod sklep lub pod biuro.

Nieruchomość zlokalizowana przy jednym z głównych placów miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków autobusowych, biurowców oraz kamienic mieszkalnych, dzięki czemu zapewniony jest duży ruch zarówno pieszy, jak i kołowy. Około 10 min od PLAŻY I MORZA!

Lokal położony na parterze nowoczesnego i eleganckiego budynku, wybudowanego w 2010 roku.

Wysoki standard wykończenia z wejściem z ulicy, w lokalu klimatyzacja, system alarmowy. Wyposażony we wszystkie niezbędne instalacje. Idealny na każdego rodzaju działalność, począwszy od sklepów, czy biur, przez kancelarie, na KAWIARNI lub małej gastronomii kończąc. Bardzo duże witryny.

 DO LOKALU PRZYNALEŻY JEDNO MIEJSCE PARKINGOWE Z BOKU BUDYNKU.

  Podana cena jest kwotą netto, należy doliczyć 23% VAT (cena do negocjacji)


Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

 


Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
608081069
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2024 Created & Powered by PISI Polska