Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Działka pod bud. wielorodz. - Gdynia Wielki Kack, ul.Siega

1 950 000 PLN1 625 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR016325

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 1200.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Gaz(Na granicy działki)
Prąd(Na granicy działki)
Woda(Na granicy działki)
Kanalizacja(Na granicy działki)
Szambo

Działka budowlana z prawomocnym pozwoleniem na budowę budynku wielorodzinnego ok. 970m2 PUM-u.W projekcie budowlanym 14 lokali mieszkalnych  plus hala garażowa. Cena netto /nie zawiera podatku vat./

Wszelkie dokumenty dostępne u Nas w biurze. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Zbigniew Orfin
501 034 824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2024 Created & Powered by PISI Polska