Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Śródmieście, ul.Jana z Kolna

975 000 PLN24 727 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR016338

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 39.43 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Apartamentowiec

Piętro: 4/6

Liczba pokoi: 1

Rok budowy: 2023

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Deweloperski

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(1 miejsce w hali garażowej)
Piwnica
Winda
Ogródek

Zalety

Kompaktowe, komfortowe i z pomysłem

Pożądana lokalizacja blisko morza

Cudowna przestrzeń, ponadstandardowa wysokość – idealny apartament na start

 

Lokalizacja

Apartament znajduje się w inwestycji  Rezydencja Plac Kaszubski, przy ul. Jana z Kolna,  w pobliżu hotelu, przystanku ZKM, lubianego deptak, na którym znajduje się mieniąca kolorami fontanna, pomnik Antoniego Abrahama oraz rzeźba przedstawiająca Jakuba i Elżbiety Scheibe’ów. „Rezydencja Plac Kaszubski” to luksusowa i kameralna inwestycja,  gdzie na 6 piętrach usytuowane są lokale mieszkalne, zaś cały parter przeznaczony został pod szeroko rozumiane usługi.   W pobliżu rozwinięta infrastruktura usługowo- handlowa, w kilka minuty można dojść do Skweru Kościuszki, czy bulwaru nadmorskiego.   

 

Opis

Prezentowany apartament (39m2) to zdecydowanie unikalna oferta, skierowana do osób poszukujących dochodowych inwestycji, prestiżowego punktu na biuro lub wyjątkowych miejsc do wygodnego życia. Z uwagi na usytuowanie apartamentu na 4 piętrze, możemy cieszyć się widokiem tętniącego życiem miasta, a wieczorami podziwiać  rozświetlone,  miejskie przestrzenie. Dodatkowy atut, to spory balkon, mogący zostać wykorzystany jako miejski mini ogród z miejscem do rozkoszowanie się  aromatyczną, poranną kawą. Prezentowane mieszkanie stanowi otwartą przestrzeń, z wydzieloną ścianami częścią łazienką, jest wykończone w podwyższonym stanie deweloperskim, mamy tu drewniane okna, drzwi wejściowe antywłamaniowe w okładzinie z forniru naturalnego, gładkie, białe ściany. Apartament zaopatrzony w system inteligentnego domu FIBARO. Do lokalu miejsce postojowego w podziemnej  hali garażowej.

 

Informacje dodatkowe

Budynek obejmuje 38 lokali, podziemną halę garażową oraz usytuowane od zachodu  patio i  plac zabaw, przeznaczone do  dyspozycji mieszkańców.  Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w hali garażowej za cenę 59 000 zł.

 

Orfin Nieruchomości - "Z nami dla Ciebie"

Serdecznie zapraszam na prezentację oraz zapoznanie się ze wszystkimi naszymi ofertami. W naszej bazie posiadamy również niepublikowane w Internecie propozycje z rynku Off Market.

Oksana Kobarynko, Tel.: 506 234 218, mail: oksana@orfin.net.pl. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Dla naszych klientów świadczymy usługi pośrednictwa kredytowego.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

 

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506234218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2024 Created & Powered by PISI Polska