Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdańsk Zakoniczyn, ul.DĄBKA STANISŁAWA

561 397 PLN10 185 PLN/m2

Rynek: Pierwotny

Nr oferty: OR014973

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 55.12 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Apartamentowiec

Piętro: 0/2

Liczba pokoi: 2

Rok budowy: 2022

Ogrzewanie: C.o. miejskie

Stan techniczny: Do wykończenia

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(1 miejsce w hali garażowej)
Piwnica
Winda
Ogródek

Nowa inwestycja Deweloperska w Gdańsku Zakoniczyn - Villa "Dąbka 33". 

Rzut apartamentu i dostępność mieszkań w załączniku. Specyfikacja techniczna dostępna u nas w biurze. Okna plastikowe 3 szybowe. Wysokość pomieszczeń 2.65m.

Termin odbioru II kw. 2023r. Miejsca postojowe w hali garażowej (35tys. zł) oraz miejsce na zewnątrz (17 tys. zł). Komórki lokatorskie 3500zł/m2

Strona świata E , ogródek 39,57m2

Orfin Nieruchomości – „ Z nami dla Ciebie”

Serdecznie zapraszam na prezentację oraz zapoznanie się ze wszystkimi naszymi ofertami. W naszej bazie posiadamy również niepublikowane w Internecie propozycje rynku Off Market.

Joanna Karwowska, Tel. 506 385 659, mail: j.karwowska@orfin.net.pl . W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Dla Naszych klientów świadczymy usługi pośrednictwa kredytowego.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

 

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
+48 502 093 846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2024 Created & Powered by PISI Polska