Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Dom szeregowy - Gdynia Redłowo, ul.Kopernika

1 950 000 PLN7 303 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR016422

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 267.00 m2

Rdzaj własności: Własność

piętro: 1

liczba pokoi: 10

rok budowy: 2001

ogrzewanie: Gazowe

stan techniczny: Dobry

Pow. działki: 260.00

Rodzaj wł. działki: Własność

OFERTA Off Market  - rzuty udostępniamy w biurze


Zalety:

Dobra lokalizacja, bliski dostęp do przyrody

Dom z 10 sypialniami

Świetna lokata kapitału – możliwość wynajmowania całego parteru, lub prowadzenia własnej działalności

 

 Opis:

Dobrze utrzymany dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 267m2 , znajdujący się w  Gdyni Redłowo. Bezpośrednio przed wejściem na teren nieruchomości znajduje się ładnie zagospodarowany, niewielki ogródek.  Cała działka ma około 230m2,  wokół zabudowa szeregowa oraz willowa. Przedmiotowy budynek o ekspozycji północ-południe,  jest 3 kondygnacyjny, został wzniesiony w latach 2000. Bezpośrednio przy domu znajduje się wygodny garaż. Na parterze znajdziemy pokoje, kuchnię i łazienkę – przestrzeń ta posiada niezależne wejście. Drugie, niezależne wejście na I piętro  połączone jest wewnętrznymi schodami z  poddaszem, w powyższych poziomach znajdziemy ustawne pokoje, kuchnię, łazienkę, wszystko dobrze doświetlone i rozsądnie rozplanowane.  Wysokość pomieszczeń oscyluje między  2,55m, a 2,50m,  na podłogach znajdziemy kafelki, piękny parkiet  oraz panele. W pobliżu znajdziemy szkołę, tereny rekreacyjne,  piękną Kępę Redłowską, punkty handlowo- usługowe, zaś dla niezmotoryzowanych dużym udogodnieniem będzie bliskość  środki komunikacji miejskiej. Cena do uzgodnienia.  

 

Informacje dodatkowe

Nieruchomość idealnie spełni oczekiwania inwestorów szukających przestrzeni pod najem krótkoterminowy, dla osób szukających miejsca do mieszkania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej, czy w końcu dla rodzin, szukających  wygodnego miejsca zamieszkania. Ogrzewanie gazowe oraz solarowe.

 

Orfin Nieruchomości - "Z nami dla Ciebie"

Serdecznie zapraszam na prezentację oraz zapoznanie się ze wszystkimi naszymi ofertami. W naszej bazie posiadamy również niepublikowane w Internecie propozycje z rynku Off Market.

Oksana Kobarynko, Tel.: 506 234 218, mail: oksana@orfin.net.pl. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Dla naszych klientów świadczymy usługi pośrednictwa kredytowego.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

 

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
+48 502 093 846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2024 Created & Powered by PISI Polska