Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal biurowy - Gdynia Śródmieście, ul.10 lutego

6 750 PLN8 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR015364

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 900.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Biurowiec

piętro: 1/6

liczba pokoi: 0

rok budowy: 2004

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Wysoki standard

Lokal biurowy mieszczący się na I piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Gdyni. Powierzchnia lokalu około 900 m2 w typie open-space stwarza wiele możliwości zagospodarowania i aranżacji przestrzeni oraz wydzielenia osobnych pomieszczeń. Stawka czynszu najmu wynosi 7,50 Euro netto/m2. Stawka przeliczana jest według aktualnego kursu. Do lokalu prowadzą 2 wejścia z klatek schodowych oraz dwóch wind osobowych (od strony klatki A i B). Dodatkowo winda towarowa. Duża powierzchnia, duże możliwości aranżacyjne.

W ofercie znajdują się również inne lokale użytkowe i biurowe na różnych kondygnacjach i o różnej powierzchni. 

We wszystkich lokalach są klimatyzacje. Bieżące miesięczne opłaty eksploatacyjne w przypadku wszystkich lokali  wynoszą 16,50 zł netto/m2. 

Istnieje możliwość wynajęcia miejsc parkingowych  na dwupoziomowym parkingu podziemnym. Cena za jedno miejsce 400 złotych brutto.

Serdecznie zapraszam na prezentację oraz zapoznanie się z wszystkimi naszymi ofertami. W naszej bazie posiadamy również niepublikowane w Internecie propozycje z rynku Off Market.

Joanna Karwowska tel.: 506 385 659, mail:j.karwowska@orfin.net.pl 


W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. 


Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Joanna Karwowska
+48 506 385 659
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2024 Created & Powered by PISI Polska