Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal biurowy - Gdynia Wzgórze Świętego Maksymiliana, ul.Kielecka

3 111 PLN61 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR016448

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 51.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Biurowiec

piętro: 1/6

liczba pokoi: 3

rok budowy: 2014

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Wysoki standard

Zalety

Zadbany  budynek o podwyższonym standardzie,

Nieruchomość w całości przeznaczona pod funkcję usługowo-biurową

Dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością

 

Lokalizacja

Nieruchomość znajduje się przy głównym węźle komunikacyjnym Gdyni – Wzgórze Św. Maksymiliana. Sprawną komunikację z resztą Trójmiasta zapewniają przystanki autobusowe oraz SKM. W pobliżu centrum handlowe Riviera, tereny zielone, z wyższych kondygnacji widoczna panorama Gdyni i Zatoka Gdańska.

 

Budynek:

Nowoczesny budynek biurowca charakteryzuje się eleganckim wyglądem oraz wysokim standardem wykończenia (klasa A). Składa się z siedmiu kondygnacji nadziemnych oraz jednej podziemnej. Na parterze znajdują się lokale usługowe, a na wyższych kondygnacjach – lokale biurowe. Pod budynkiem garaż z miejscami parkingowymi. Biurowiec jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

Opis:

Oferowany lokal o powierzchni całkowitej 51m2 znajduje się na pierwszym piętrze, (dwa pokoje), na tym samym piętrze znajdziemy współdzielone zaplecze socjalne (wykończone 2 toalety i kuchnia). Możliwa adaptacja według uznania Najemcy. Powierzchnia biurowa to 41 m2,  powierzchnia w częściach wspólnych: 10,m2, czynsz najmu (kwota netto) 60zł/m2 – liczona od powierzchni całkowitej, dodatkowo opłaty serwisowe 22 zł za1m2 (netto). Media zużyte w lokalach według danych licznikowych.  

 

Całkowita opłata za najem netto wynosi : 3.110zł  czynsz + 1.122zł opłaty serwisowe + media wg zużycia.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy: Lidia Orfin, tel. 608 081 069, adres e-mail: lidia@orfin.net.pl.

Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
608081069
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2024 Created & Powered by PISI Polska