Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal biurowy - Gdynia Śródmieście, ul.Armii Krajowej

1 300 PLN85 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR016449

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 15.26 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Kamienica

piętro: 2/6

liczba pokoi: 2

rok budowy: 1938

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Bardzo dobry

Gdynia Śródmieście

Lokal w zadbanej kamienicy, po remoncie, w samym centrum Gdyni, przy głównej ulicy handlowej miasta. Nieruchomość położona w najlepszej części ulicy Świętojańskiej, z bardzo dużym ruchem zarówno pieszych, jak i kołowym, w otoczeniu sklepy, banki, lokale usługowe, a także gastronomiczne.

Lokal biurowy o powierzchni 15,26m2, na drugim piętrze, składa się z 1 pokoju, WC o pow. 1,35m2. Całość po remoncie. Kamienica bardzo zadbana i świetnie zarządzana, monitorowana, elegancka klatka schodowa, WINDA.

Czynsz najmu jest kwotą netto. Opłaty rzędu 200 zł netto latem + prąd, 300 zł netto zimą + prąd/ opłaty uzależnione od ilości pracowników w biurze.

Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
608081069
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2024 Created & Powered by PISI Polska