Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal biurowy - Gdynia Śródmieście, ul.Świętojańska

3 000 PLN67 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR016458

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 45.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Biurowiec

piętro: 1/1

liczba pokoi: 1

rok budowy: 2013

ogrzewanie: Elektryczne

stan techniczny: Wysoki standard

Zalety

Duża, otwarta przestrzeń w nowoczesnym budynku

Miejsce z doskonałą komunikacją miejską

Możliwość najmu z wyposażeniem

 

Lokalizacja

Gdynia Śródmieście to centralna dzielnica miasta  jest jego sercem. To tu   koncentruje się wiele ważnych instytucji, biur, atrakcji kulturalnych, biznesowych oraz miejsc rekreacyjnych. Śródmieście charakteryzuje się dynamicznym charakterem, nowoczesną infrastrukturą oraz różnorodnymi możliwościami rozrywki i spędzania czasu. Znajdziemy tu   biurowce, centra handlowe, restauracje, kawiarnie, sklepy i wiele innych miejsc usługowych, które przyciągają zarówno mieszkańców, jak i turystów.

Opis

Lokal użytkowy w samym centrum Gdyni, na jednej z najbardziej znanych i uczęszczanych ulic miasta - ul. Świętojańskiej. W otoczeniu znajdziemy przystanki liczne lokale usługowe, przystanki ZKM, restauracje, eleganckie sklepy czy inne lokale handlowe. Wspaniała lokalizacja - bardzo duży ruch pieszych. Kilkaset metrów do morza, teatru, kina.

Sala biurowo-konferencyjno-szkoleniowa o powierzchni 45 m2 oraz pokój socjalny o pow. 9,21 m2 i WC. Sala wyposażona w 50 krzeseł, 3 stoły konferencyjne, 2 rzutniki, 2 ekrany, system obsługi rzutników, nagłośnienie. Możliwy wynajem bez wyposażenia.

 

Informacje dodatkowe

Ogrzewanie elektryczne - grzejniki lub klimatyzacja. Koszty eksploatacyjne w wysokości ok. 870zł miesięcznie + prąd. Istnieje możliwość wynajęcia większej powierzchni. Wymagana kaucja jednomiesięcznego czynszu najmu.  Czynsz najmu 3000zł netto + VAT.

 

Orfin Nieruchomości - "Z nami dla Ciebie"

Serdecznie zapraszam na prezentację oraz zapoznanie się ze wszystkimi naszymi ofertami. W naszej bazie posiadamy również niepublikowane w Internecie propozycje z rynku Off Market.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy:

Lidia Orfin, tel. 608 081 069, mail: lidia@orfin.net.pl 

Dla naszych klientów świadczymy usługi pośrednictwa kredytowego. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

 

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
608081069
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2024 Created & Powered by PISI Polska