Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal biurowy - Gdynia Śródmieście, ul.Świętojańska

4 900 PLN53 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR016460

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 93.20 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Kamienica

piętro: 1/6

liczba pokoi: 3

rok budowy: 1938

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Bardzo dobry

Lokal biurowy w sercu Gdyni dostępny od 1.06

Zalety

Zadbane, odnowione 3 pomieszczenia z częścią socjalną i archiwum

Poszukiwana lokalizacja w dolnej części ul. Świętojańskiej

Doskonała komunikacja miejska ZKM kilkanaście metrów od nieruchomości

 

Budynek

Piękna kamienica zbudowana pod koniec lata 30-tych XX wieku, wzniesiona z cegły, budynek posiada masywne mury, które latem nie nagrzewają się tak szybko, a zimą zatrzymują ciepło. Nieruchomość z piękną fasadą, zadbaną klatką schodową, wyposażona w windę, monitorowana.  

 

Lokalizacja

Gdynia Śródmieście jest dynamicznym i nowoczesnym obszarem, w którym znajdują się biurowce, centra handlowe, restauracje, kawiarnie, sklepy oraz wiele innych miejsc rozrywki. Dzielnica ta jest ważnym centrum biznesowym, handlowym i usługowym, przyciągając przedsiębiorców, turystów i mieszkańców. Infrastruktura komunikacyjna jest dobrze rozwinięta, dzięki czemu podróżowanie po mieście jest łatwe. Gdynia Centrum posiada dogodne połączenia kolejowe i autobusowe, umożliwiające łatwy dostęp do innych części Trójmiasta oraz Polski.

Lokal

Oferowany lokal jest po kapitalnym remoncie w samym centrum Gdyni, przy głównej ulicy handlowej miasta, w jej najbardziej prestiżowym miejscu, z bardzo dużym ruchem zarówno pieszych, jak i kołowym. W otoczeniu sklepy, banki, lokale usługowe, a także pełna gastronomia.

Lokal usytuowany na  pierwszym  piętrze w sześciopiętrowej, bardzo zadbanej kamienicy z elegancką klatką oraz WINDĄ i monitoringiem.  Na jego powierzchnię ok. 93 m2 składają się  3 pokoje (22 m2; 19 m2; 15 m2; ) archiwum, zaplecze socjalne (5 m2), łazienka (2,5 m2), WC  (1,5 m2) oraz przedpokój (ok. 10 m2). Kamienica bardzo zadbana i świetnie zarządzana, monitorowana, elegancka klatka schodowa, w budynku jest winda. 

Informacje dodatkowe

 Kaucja 1-miesięczna.

Opłaty eksploatacyjne:

Opłaty eksploatacyjne: płaty rzędu 450 zł netto latem + prąd, 650 zł netto zimą + prąd/ opłaty uzależnione od ilości pracowników w biurze

Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT.


Gorąco polecam i zapraszam na prezentację !

Orfin Nieruchomości – „ Z nami dla Ciebie”

Serdecznie zapraszam na prezentację oraz zapoznanie się ze wszystkimi naszymi ofertami. W naszej bazie posiadamy również niepublikowane w Internecie propozycje rynku Off Market.

Lidia Orfin, Tel. 608 081 069, mail: lidia@orfin.net.pl . W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Dla Naszych klientów świadczymy usługi pośrednictwa kredytowego.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

 

 

 

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Lidia Orfin
608081069
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2024 Created & Powered by PISI Polska