Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal biurowy - Gdynia Grabówek, ul.Kapitańska

3 000 PLN38 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR016462

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 80.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Dom jednorodzinny

piętro: 1/1

liczba pokoi: 4

rok budowy: 1990

ogrzewanie: Kotłownia lokalna

stan techniczny: Bardzo dobry

Idealny lokal użytkowy  dla Ciebie –80m2

Zalety

Świetna lokalizacja

4 pomieszczenia z osobnym wejściem

Dużo miejsc parkingowych

Widok na morze

Lokalizacja

Lokal usługowy w  budynku mieszkalnym  jednorodzinnym -w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym, idealny pod działalność usługową lub biuro. Nieruchomość położona nieopodal głównej ulicy łączącej Gdynię z Gdańskiem i Wejherowem, o bardzo dużym ruchu kołowym, jednak w spokojniejszym punkcie, w bliskiej odległości  od Obwodnicy Trójmiasta, 1km od centrum Gdyni, w otoczeniu bloków mieszkalnych i lokali usługowych. Lokal usytuowany w  budynku wybudowanego w 1990 roku, bardzo zadbanego, ocieplonego i odnowionego.


Lokal

Lokal o powierzchni 80m2 składa się z 4 pokoi, łazienki z wanną oraz pomieszczenia gospodarczego zaadoptowanego na kuchnię. W każdym pokoju jest wykładzina na podłodze, a w oknach rolety pionowe.  Dzięki osobnemu wejściu, użytkownicy lokalu mogą cieszyć się prywatnością i niezależnością od innych mieszkańców budynku czy sąsiednich firm. To również może wpłynąć pozytywnie na wizerunek firmy, zapewniając profesjonalne i wydzielone miejsce działalności. Jest to propozycja idealna dla biura lub świadczenia usług, ponieważ oferuje oddzielne pomieszczenia, które mogą być wykorzystane na różne cele. Pokoje mogą pełnić funkcję biurową lub być wykorzystane jako przestrzenie do spotkań, kreatywnej pracy lub reprezentacyjne sale dla klientów. Dużym komfortem jest również duży parking na ogrodzonym terenie przed budynkiem dla klientów.


Informacje dodatkowe

Ogrzewanie gazowe z własnej kotłowni

lokal bez czynszowy

opłaty tylko wg zużycia ( woda ,gaz ,prąd)

dużo miejsc parkingowych na ogrodzonym terenie

Chcesz zacząć swoją działalność ? Ten lokal jest idealny dla Ciebie !

Serdecznie zapraszam na prezentację!

Orfin Nieruchomości – „ Z nami dla Ciebie”

Serdecznie zapraszam na prezentację oraz zapoznanie się ze wszystkimi naszymi ofertami. W naszej bazie posiadamy również niepublikowane w Internecie propozycje rynku Off Market.

Joanna Karwowska, Tel. 506 385 659, mail: j.karwowska@orfin.net.pl . W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Dla Naszych klientów świadczymy usługi pośrednictwa kredytowego.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

 

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Joanna Karwowska
+48 506 385 659
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2024 Created & Powered by PISI Polska