Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Orłowo, ul.Kiedronia

5 900 PLN88 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR016465

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 67.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Apartamentowiec

Piętro: 1/3

Liczba pokoi: 3

Rok budowy: 2015

Ogrzewanie: Kotłownia lokalna

Stan techniczny: Wysoki standard

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(1 miejsce w hali garażowej)
Piwnica
Winda
Ogródek

Apartament w wysokim standardzie na najbardziej nowoczesnym i prestiżowym osiedlu w Gdyni Orłowo - Nowe Orłowo.

Kompleks budynków 2-3 piętrowych na monitorowanej posesji, parking dla gości, ochrona 24h, prywatny fitness i kompleks saun dla mieszkańców. Do morza i Mola Orłowskiego ok. 600m., w pobliżu restauracje, kawiarnie, sklepy, szkoły.

Apartament urządzonym w gustownym nowoczesnym stylu, w pełni wyposażony, umeblowany oraz wykończony w podwyższonym standardzie. Apartament prywatny, nigdy nie wynajmowany, wykończony w celach prywatnych.

Salon z aneksem kuchennym, cześć nocna (sypialnia, gabinet), łazienka z wanną oraz łazienka z prysznicem, hol zabudowany. Dodatkowe opłaty ok. 1200zł + prąd.

Miejsce postojowe w hali garażowej i piwnica przynależna do mieszkania. Mieszkanie wolne od 1.09.2024r. Kaucja jednomiesięczna. Wynajem na min. 1 rok.


An apartment of high standard in the most modern and prestigious estate in Gdynia Orłowo - Nowe Orłowo.

A complex of 2-3 story buildings on a monitored property, guest parking, 24-hour security, private fitness and sauna complex for residents. About 600m to the sea and Orłowo Pier, nearby restaurants, cafes, shops, schools.

The apartment is decorated in a tasteful modern style, fully equipped, furnished, and finished to a high standard. Private apartment, never rented out, finished for private purposes.

Living room with kitchenette, sleeping area (bedroom, office), bathroom with bathtub and bathroom with shower, built-in hall. Additional fees approx. 1200 PLN + electricity.

Parking space in the garage and a cellar belonging to the apartment

 

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
+48 502 093 846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2024 Created & Powered by PISI Polska