Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Mieszkanie - Gdynia Kamienna Góra, ul.Mariacka

2 350 000 PLN23 500 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR016477

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 100.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Typ budynku: Apartamentowiec

Piętro: 2/2

Liczba pokoi: 3

Rok budowy: 2000

Ogrzewanie: Kotłownia lokalna

Stan techniczny: Wysoki standard

Umeblowanie:

Balkon
Garaż(2 miejsca w hali garażowej)
Piwnica
Winda
Ogródek

PRZESTRONNE MIESZKANIE W  NADMORSKIEJ CZĘŚCI GDYNI

Zalety

spokojna, prestiżowa dzielnica Kamienna Góra

dzielnica willowa

 mieszkanie z dwoma miejscami w hali garażowej,

Lokalizacja

Mieszkanie znajduje się na ul. Mariackiej w spokojnej, willowej dzielnicy Kamienna Góra. Dzielnica Gdyni, która łączy w sobie urok nadmorskiego kurortu z tradycyjną architekturą i dostępem do miejskich udogodnień. Jest to miejsce, które przyciąga zarówno mieszkańców, jak i turystów, oferując różnorodne możliwości spędzenia czasu.  Kamienna Góra oferuje również tereny zielone, w tym parki, które są doskonałe na spacery, pikniki i rekreację na świeżym powietrzu.  Do Bulwaru Nadmorskiego, plaży i centrum mamy 5 minut na piechotę. Mieszkasz w centrum, a jednak jest tu cisza i spokój, bo jest oddalona od gwaru miasta.

Lokal

 To przestronne mieszkanie o powierzchni 100 m2, położone na drugim ostatnim piętrze budynku ma dobrze przemyślany rozkład pomieszczeń, w tym dwie sypialnie (10 i 18 m2), przestronny salon (ok. 50m2) z aneksem kuchennym, łazienka z toaletą (6m2), osobne wc, pomieszczenie gospodarcze z pralką i suszarka. Jest to układ idealny dla rodzin lub osób poszukujących komfortowej przestrzeni. Mieszkanie w takim domu wydaje się atrakcyjnym wyborem dla osób, które cenią przestrzeń i swobodę mieszkając w centrum Gdyni.

Informacje dodatkowe

w budynku 3-kondygnacyjnym znajdują się po trzy lokale na jednej kondygnacji; do lokalu przynależą 2 sąsiednie miejsca w hali garazowej płatne dodatkowo 70 000,-

Orfin Nieruchomości – „ Z nami dla Ciebie”

Serdecznie zapraszam na prezentację oraz zapoznanie się ze wszystkimi naszymi ofertami. W naszej bazie posiadamy również niepublikowane w Internecie propozycje rynku Off Market.

Zbigniew Orfin tel. 501 034 824, mail : biuro@orfin.net.pl . W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Dla Naszych klientów świadczymy usługi pośrednictwa kredytowego.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

 

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Zbigniew Orfin
501 034 824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2024 Created & Powered by PISI Polska