Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal biurowy - Gdynia Działki Leśne, ul.Warszawska

4 500 PLN45 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR015452

Transakcja: Wynajem

Powierzchnia: 99.00 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Kamienica

piętro: 2/2

liczba pokoi: 3

rok budowy:

ogrzewanie: Gazowe

stan techniczny: Bardzo dobry

Reprezentacyjny budynek usytuowany przy jednej z głównych ulic Gdyni. Biuro o powierzchni 99m2 (pow. uż. 77m2) mieści się na 2 piętrze, bez windy. Wejście do oferowanej nieruchomości z klatki schodowej od podwórka. W skład nieruchomości wchodzi salon połączony z aneksem kuchennym, łazienka z wanną oraz 2 pomieszczenia biurowe. Ogrzewanie gazowe. Parking ogólnodostępny przy ulicy. Prąd, woda, ogrzewanie gazowe - opłaty według zużycia - liczniki. Podana cena netto, należy doliczyć 23% VAT. Dodatkowo opłaty administracyjne około 250 zł/miesięcznie. Lokal słoneczny, jasny, okna wychodzą na 3 strony.

Lokal pod biuro, gabinet, studio, kancelarię, salon kosmetyczny, etc. 

Można połączyć powierzchnie z I piętrem (106 m2) oraz z parterem (około 330 m2), wtedy całość powierzchni będzie wynosić około 530 m2. Na powierzchnię na parterze obowiązuje półroczne wypowiedzenie.  

Orfin Nieruchomości - "Z nami dla Ciebie"

Serdecznie zapraszam na prezentację oraz zapoznanie się ze wszystkimi naszymi ofertami. W naszej bazie posiadamy również niepublikowane w Internecie propozycje z rynku Off Market.

Zbigniew Orfin, Tel.: 501 034 824, mail: biuro@orfin.net.pl

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Dla naszych klientów świadczymy usługi pośrednictwa kredytowego.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.  


Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Zbigniew Orfin
501 034 824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2024 Created & Powered by PISI Polska