Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Działka przemysłowa - Gdynia Cisowa, ul.Handlowa

7 150 000 PLN612 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR015846

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 11688.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Gaz(W drodze)
Prąd(W budynku)
Woda(W budynku)
Kanalizacja(W budynku)
Szambo

Działka inwestycyjna o powierzchni 1,17ha zabudowana budynkiem magazynowo-produkcyjnym z częścią biurową i socjalną o pow. użytkowej ponad 1000m2, budynkiem magazynowym ok. 80m2 oraz wiatami o pow ok. 500m2 i 50m2. Teren nie jest objęty MPZP; w sąsiedztwie działki i obiekty przemysłowe, składy portowe, składowiska kontenerów, place manewrowe. Gdyński port w odległości 2 km; centrum Gdyni 4km; Estakada Kwiatkowskiego/obwodnica trójmiejska ok. 3km Większa część działki utwardzona - plac manewrowy; w budynku woda i kanalizacja oraz prąd, w ulicy gazociąg. Idealny teren na siedzibę firmy z magazynami, produkcję, usługi bazę przeładunkową, transportową itp.  Cena zawiera zakup 100% udziałów w sprzedawanej spółce jako właściciel nieruchomości.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Zbigniew Orfin
501 034 824
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2024 Created & Powered by PISI Polska