Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Lokal użytkowy - Gdynia Redłowo, ul.Legionów

2 850 000 PLN9 059 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR015925

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 314.60 m2

Rdzaj własności: Własność

typ budynku: Apartamentowiec

piętro: 0/12

liczba pokoi: 2

rok budowy: 2012

ogrzewanie: C.o. miejskie

stan techniczny: Do adaptacji

Na sprzedaż lokal użytkowy / sklep na parterze budynku Altus od strony ul. Legionów.

Lokal obecnie funkcjonujący z wyposażeniem AGD. Lokal 2 kondygnacyjny z wewnętrznym zejściem schodami na poziom -1. Idealny na sklep, salon, usługi.

Lokal 2 kondygnacyjny:

  • poziom 0 - parter: 112,50m2, wysokość pomieszczeń 3.85m, toaleta, ogrzewanie
  • poziom -1: 202m2, wysokość pomieszczeń 2.4m, klimatyzacja

Do lokalu przynależy miejsce postojowe za szlabanem na zewnątrz przy lokalu. Opłaty miesięczne ok. 3700zł z zaliczkami na ogrzewanie i wodą plus prąd plus podatek od nieruchomości ok. 13 tys zł rocznie. Możliwość pozostawienia elementów wykończenia lokalu, klimatyzacji, elementów aranżacji widocznych na zdjęciu.

Kwota brutto, vat 0%.


Orfin Nieruchomości - "Z nami dla Ciebie"

Serdecznie zapraszam na prezentację oraz zapoznanie się z wszystkimi naszymi ofertami. W naszej bazie posiadamy również niepublikowane w Internecie propozycje z rynku Off Market.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Dla naszych klientów świadczymy usługi pośrednictwa kredytowego.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. 

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
+48 502 093 846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2024 Created & Powered by PISI Polska