Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Działka ogrodnicza - Gdynia Obłuże, ul.Płk. Dąbka

95 000 PLN190 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR016239

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 500.00 m2

Rdzaj własności: Dzierżawa

Gaz
Prąd(W budynku)
Woda(W budynku)
Kanalizacja
Szambo

Gdynia Obłuże - na sprzedaż działka letniskowa zabudowana murowanym, całorocznym domkiem, wymagającym remontu. Działka ROD znajduje się przy ul. Płk. Stanisława Dąbka, na działce posadzone są drzewka owocowe, cała działka jest raczej płaska, mamy  dostęp do wody jest także prąd i zbiornik na nieczystości.

Na przedmiotowej działce znajduje się murowany całoroczny dom o pow. ok. 60m2, częściowo podpiwniczony, z piecem typu koza i kuchnią kaflową. Całość do generalnego remontu.  Cena 120 000 zł.

Orfin Nieruchomości - "Z nami dla Ciebie"

Serdecznie zapraszam na prezentację oraz zapoznanie się ze wszystkimi naszymi ofertami. W naszej bazie posiadamy również niepublikowane w Internecie propozycje z rynku Off Market.

Oksana Kobarynko, Tel.: 506 234 218, mail: oksana@orfin.net.pl. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Dla naszych klientów świadczymy usługi pośrednictwa kredytowego.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

 

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Oksana Kobarynko
506234218
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2024 Created & Powered by PISI Polska