Agencja nieruchomości z Trójmiasta | Rok założenia 1997

Znajdź nieruchomość

Obiekt - Łeba, ul.Polanki

3 887 000 PLN6 644 PLN/m2

Rynek: Wtórny

Nr oferty: OR016253

Transakcja: Sprzedaż

Powierzchnia: 585.00 m2

Rdzaj własności: Własność

Działający ośrodek wypoczynkowy w Nowęcinie k. Łeby wybudowany od podstaw w 2015r z instalacją fotowoltaiczną 22kW.

Obiekt w pełni zagospodarowany i zorganizowany, plac zabaw, hamaki, jacuzzi, sauna, basek 4.2mx8m z rozsuwanym dachem oraz podgrzewaną wodą i automatycznym systemem dozującym środki chemiczne i regulującym pH wody.

Obiekt składa się z 10 apartamentów:

9 apartamentów 2 kondygnacyjnych każdy 48m2, apartament 100m2 oraz budynku restauracyjnego z zapleczem kuchennym, recepcją i magazynem oraz niezależnym mieszkaniem 3 pokojowym na piętrze. W budynku kominek Każdy apartament posiada niezależny bojler elektryczny, ogrzewanie elektryczne oraz klimatyzację.

Obiekt restauracyjny w technologi tradycyjnej, apartamenty w technologii kanadyjskiej (szkielet drewniany, murowany), na dachu blachodachówka. Parking na 15 samochodów. Dojazd drogą gminną. Możliwość zabudowy dodatkowym budynkiem, całkowita pow. zabudowy dla działki do 20%. Obok działki obecny właściciel dzierżawi 400m2 od gminy na 5 lat.

Podatek od nieruchomości ok. 10tys zł rocznie.

Serdecznie zapraszam na prezentację oraz zapoznanie się z wszystkimi naszymi ofertami. W naszej bazie posiadamy również niepublikowane w Internecie propozycje z rynku Off Market.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. 

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu
lub zadzwoń
Rafał Orfin
+48 502 093 846
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Orfin Nieruchomości z siedzibą w 81-388 Gdyni przy ul. Świętojańskiej 84/2. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie dotyczące oferty na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub do podjęcia działań przed jej zawarciem na żądanie osoby. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wypełnienia formularza.

Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Państwo danych osobowych jest całkowicie dobrowolne (w przypadku braku zgody na podanie danych osobowych nie będziemy mieli możliwości udzielenia Państwu informacji dotyczącej oferty). Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej przez Nas Polityce Prywatności Orfin Nieruchomości.
Copyright 2024 Created & Powered by PISI Polska